Codziennie o krok do przodu - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Codziennie o krok do przodu

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Galaktyka

Tytuł: Codziennie o krok do przodu. Proste sposoby na lepsze wykorzystanie każdego dnia

Autor: DAVID HORSAGER

Stron: 160

Format: 165 X 240 mm

Oprawa: miękka

ISBN: 978-83-7579-589-9

Data wydania: 04.05.2017

Codziennie o krok do przodu przedstawia praktyczne sposoby organizacji pracy, dzięki którym staniesz się skuteczniejszy i bardziej efektywny, zachowując przy tym dobre relacje z innymi ludźmi zarówno w obszarze życia zawodowego, jak i osobistego.
Znajdziesz tu opis strategii takich jak określenie DWZ (Działań Wywołujących Zmianę), użycie mapy myśli czy opracowanie krótkiego planu 90-dniowego. Książka motywuje do stworzenia własnej wizji i osiągnięcia zamierzonych celów z wykorzystaniem powyższych metod. Jest to zbiór zasad, które wskażą ci najszybszą i najłatwiejszą drogę do sukcesu. 
Książka wprowadzi ład do twojego codziennego planu, nauczy cię systematyczności i pobudzi do działania.Mistrzowski poradnik zarządzania czasem stworzony przez wybitnego specjalistę od relacji biznesowych na podstawie własnych doświadczeń. Zaskakująco prosty i praktyczny – zamiast wydumanych teorii i zaleceń znajdziecie tu krótkie porady i techniki gotowe do wprowadzenia w życie. Nawet ja postanowiłem skorzystać z kilku z nich :) Szybko, skutecznie i z szacunkiem dla innych – będziecie tak działać po jego przeczytaniu.


Łukasz Jakóbiak

twórca internetowego talk-show 20m2, mówca motywacyjny