Ciało Instrukcja dla użytkownika Edycja ilustrowana - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Ciało Instrukcja dla użytkownika Edycja ilustrowana

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: ZYSK I S-KA
 • Cena: 100,84 zł
 • Ilość:
  imgDARMOWA DOSTAWA
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Ciało Instrukcja dla użytkownika Edycja ilustrowana

  Autor: Bryson Bill

  Wydanie: 1

  Rok: 2023

  Format: 18.9x24.6cm

  Stron: 560

  ISBN: 9788382028584

  „Ironiczny i jednocześnie zabawny - klasyczny Bryson. Książka lekko napisana i w stu procentach oparta na faktach”. SUNDAY TIMES Całe życie tkwimy w jednym ciele, a mimo to większość z nas właściwie nie ma zielonego pojęcia, jak ono działa i jakie procesy w nim zachodzą.
  W światowym bestsellerze Ciało Bill Bryson wyrusza w podróż mającą na celu dokładne zbadanie tajników funkcjonowania ludzkiego ciała, i wkrótce odkrywa, że jest ono nieskończenie bardziej złożone, cudowne i często jeszcze bardziej tajemnicze, niż kiedykolwiek się spodziewał. Przemierzając jego przestrzeń od mózgu do dolnych partii i od pierwszych do ostatnich chwil życia, ujawnia, że stanowimy przykład zadziwiającej historii sukcesu. A opowieść o tym, jak próbowaliśmy zapanować nad własna biologią i powstrzymać choroby, jest pełna wielu zapomnianych bohaterów, zdumiewających anegdot i niezwykłych faktów.
  Ta oszałamiająca ilustrowana edycja ożywia historię dzięki setkom historycznych i nowoczesnych ilustracji i fotografii. Nieskończenie fascynująca, pochłaniająca bez reszty i wyczerpująca lektura, obowiązkowa instrukcja obsługi człowieka to Bryson w najlepszym wydaniu. „Katalog cudów. Niewiarygodne historie przedstawione w niepowtarzalnym stylu Brysona”. GUARDIAN „Coś niesamowitego. Każda strona tej książki przesiąknięta jest faktami naukowymi przedstawionymi w takim stopniu realności jak w dobrym thrillerze”. MAIL ON SUNDAY