Choroby oczu u dzieci. Kompendium diagnostyki i terapii - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Choroby oczu u dzieci. Kompendium diagnostyki i terapii

 • Dostępność: Brak
 • Wydawca: Górnicki Wydawnictwo Medyczne
 • Stara Cena: 94,00 złCena: 89,00 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 6.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Choroby oczu u dzieci. Kompendium diagnostyki i terapii

  Autor: Anna Barć, Anna Turno-Kręcicka, Jacek J. Kański

  Wydanie: 2002r.

  ISBN: 83-914882-4-1

  Format: 216 x 280 mm.

  Ilość stron: 380 stron.

  Oprawa: twarda.

  Okulistyka dziecięca wymaga szczególnej umiejętności nawiązywania kontaktu i wzbudzania zaufania małego pacjenta, a w świetle faktu, iż podmiotem zainteresowania jest dziecko, także specjalnego zaangażowania oraz odpowiedzialności za funkcję jego widzenia - teraz i w przyszłości. Wszystkie te zadania są łatwiejsze do realizacji dla lekarza, który swoje doświadczenie buduje na solidnych podstawach współczesnej wiedzy medycznej.

  Takie właśnie solidne podsawty okulistyki dziecięcej dostarcza ksiązka Anny Turno-Kręcickiej, Anny Barć i Jacka J. Kańskiego. Autorzy opracowali ją rzetelnie i nowocześnie, wykorzystując w pełni wiedze na temat tej dziedziny okulistyki zawartą we współczesnym piśmiennictwie śwaitowym. Pozwoliło to na stworzenia dzieła o wysokim poziomie marytorycznym, obejmującego całość złożonej problematyki okulistyki wieku rozwojowego.

  Autorzy dołożyli także starań, aby zapewnić książce wysokie walory dydaktyczne i edytorskie.

  Sądzę, że książka "Choroby oczu u dzieci" zostanie przyjęta z dużym zadowoleniem zarówno w środowisku okulistycznym, jak i wśród przedsatwicieli innych dyscyplin medycznych zajmujących się medycyną wieku rozwojowego.

  prof. dr hab. Hanna Niżankowska