Choroby kręgosłupa. KOMPLET (Tom I-II) Boos, Aebi - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Choroby kręgosłupa. KOMPLET (Tom I-II) Boos, Aebi

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Medipage
 • Cena: 499,00 zł
 • Ilość:
  imgDARMOWA DOSTAWA
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Choroby kręgosłupa

  Rok: 2016

  Autorzy: Norbert Boos, Max Aebi

  Wydanie: 1

  Strony: 650

  ISBN: 978-83-64737-60-2

  Oprawa: Twarda  Choroby kręgosłupa pod redakcją Norberta Bossa i Maxa Aebi to kompleksowy podręcznik, obejmujący patofizjologię, diagnostykę i leczenie wszystkich schorzeń kręgosłupa. Polskie wydanie tego podręcznika zostało zredagowane i przygotowane przez ekspertów w swoich dziedzinach. 

  Pacjenci z problemami dotyczącymi kręgosłupa stanowią najliczniejszą grupę chorych, którzy zgłaszają się do lekarzy wielu specjalności: lekarzy rodzinnych, internistów, reumatologów, specjalistów medycyny ratunkowej, ortopedów, neurologów, neurochirurgów, specjalistów rehabilitacji oraz są często przyczyną wezwania zespołu karetki pogotowia ratunkowego. Ponadto choroby kręgosłupa znajdują się w programach specjalizacyjnych wielu specjalności. Z tego powodu bardzo ważne jest, żeby wiedza na temat tak ważnego zagadnienia była usystematyzowana i ujednolicona.
  Polskie Towarzystwo Chirurgii Kręgosłupa rekomenduje ten podręcznik, mając nadzieję, że stanie się on podstawową i nieodłączną pozycją w programach specjalizacji, mających styczność ze schorzeniami kręgosłupa w całej rozciągłości.

   

  Tematyka tomu 2
  Deformacje i malformacje kręgosłupa 
  Urazy
  Nowotwory i infekcje kręgosłupa
  Postępowanie w komplikacjach po leczeniu operacyjnym
  Ocena późnych wyników leczenia chorób kręgosłupa