Być (nie)zwykłym wychowawcą - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Być (nie)zwykłym wychowawcą

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Warszawska Firma Wydawnicza
 • Stara Cena: 38,00 złCena: 25,35 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Być (nie)zwykłym wychowawcą

  Autor: Konarzewska Anna

  Wydanie: 1

  Rok: 2019

  Format: 14.8x21.0cm

  Stron: 228

  ISBN: 9788380119086

  Prezentowana publikacja to zbiór scenariuszy na lekcję wychowawczą, odpowiadającą oczekiwaniom współczesnej młodzieży. Poruszane są tutaj zagadnienia bardzo ważne, a jednocześnie trudne: bliższe poznanie uczniów, nawiązanie z nimi więzi i zbudowanie relacji pozwalającej na rozmowę na każdy temat.

  Patronat nad wydaniem objęło Polskie Stowarzyszenie im. Janusza Korczaka.

  Anna Konarzewska – niestrudzona, stale dokształcająca się edukatorka, polonistka. Kreatywna, pełna pasji i energii dyplomowana nauczycielka oraz wieloletnia wychowawczyni kilku pokoleń uczniów. Blogerka „Być nauczycielem…” – strony, za pomocą której inspiruje pedagogów na całym świecie – od Ameryki, przez Europę po Azję.
  Liderka Gdańskiego Projektu Edukacyjnego „Kreatywna Pedagogika”, w ramach którego prowadzi od paru lat warsztaty dla nauczycieli, dzieląc się swoją wiedzą, motywacją i doświadczeniem. Nominowana przez swoich uczniów do tytułu „Nauczyciel na medal” w województwie pomorskim w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Finalistka etapu miejskiego i wojewódzkiego tegoż plebiscytu pod patronatem „Dziennika Bałtyckiego” oraz marszałka województwa pomorskiego w 2017 r.
  Poza nauczaniem, z uczniami dzieli swoje pasje teatralne. Jako szkolny zespół „Makabra” zdobyli kilka nagród na scenie wojewódzkiej w przeglądach teatralnych. Na co dzień współpracuje z Teatrem Wybrzeże, z Gdańskim Teatrem Szekspirowskim oraz z artystami Opery Bałtyckiej, aby wspierać wszechstronny rozwój swoich uczniów.