Bluefishing. Sztuka robienia rzeczy niemożliwych - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Bluefishing. Sztuka robienia rzeczy niemożliwych

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Galaktyka

Tytuł: Bluefishing. Sztuka robienia rzeczy niemożliwych

Autor: Steve Sims

Oprawa: miękka

Stron: 192

Rok: 2020

ISBN: 9788375797664

Steve Sims realizuje nieprawdopodobne zlecenia i spełnia nawet najśmielsze marzenia klientów. Ślub w Watykanie, prywatny koncert Andrei Bocelli, czy nawiązanie kontaktu z potężnymi potentatami biznesowymi, takimi jak Elon Musk, to tylko niektóre z wielu projektów, nad którymi pracował. W książce chodzi jednak o coś znacznie ważniejszego, niż tylko opowieści o sukcesach z praktyki biznesowej autora. Sims opowiada o umiejętności zdobywania tego, co z pozoru nieosiągalne. O odpowiednim nastawieniu, wierze we własne możliwości i codziennej praktyce. Podaje wskazówki, techniki i strategie, aby pomóc czytelnikom przezwyciężyć każdą przeszkodę i zmienić swoje marzenia w rzeczywistość.
Trzon jego filozofii stanowią proste, skuteczne sposoby pracy z własnym umysłem i zdobywania praktycznych umiejętności. Niezależnie od tego, czy chodzi o wspinaczkę na Mount Everest, rozpoczęcie działalności gospodarczej, czy ubieganie się o wymarzoną pracę, możesz zrobić niesamowite rzeczy dla siebie, stosując zasady zaproponowane przez Simsa.

W młodości często odnosiłem wrażenie, że coś jest ze mną nie tak, bo chcę od życia czegoś więcej niż ludzie wokół mnie. Tak samo miał Steve Sims – pod górę, krętymi drogami, wbrew otoczeniu dążąc do własnych, wydawałoby się nierealnych celów. W swojej książce opisuje, jak osiągać takie właśnie cele. Spotkanie z papieżem – proszę bardzo. Prywatna kolacja, gdy do posiłku śpiewa Andrea Bocelli – nie ma problemu. Najbogatsi i najbardziej wpływowi ludzie na świecie w zasięgu mojego telefonu – tak jest! Miejsca w pierwszych rzędach, VIP-owskie wejściówki – do usług!
Dzięki Simsowi nauczyłem się, jak ważne jest, by wsłuchiwać się w to, co mówią klienci, odkrywać ich prawdziwe potrzeby i zaspokajać je w sposób szybki i kreatywny. Siła prezentów (nawet tych najdrobniejszych, ale idealnie dopasowanych do obdarowywanych osób), okazywanie pamięci, pielęgnowanie relacji i dbanie o to, aby zawsze dawać więcej, niż się obiecało – to tylko część jego metod działania i tego, jak rozwija i buduje swoje bluefishingowe imperium.
Wiedza płynąca z tej książki, przeniesiona do twojego życia i biznesu, pomoże ci zbudować sieć kontaktów i portfolio niezwykłych klientów. Zatem czytaj i działaj!