Bezpieczna dieta wysokobiałkowa - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Bezpieczna dieta wysokobiałkowa

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: G+J Gruner+Jahr Polska

Tytuł: Bezpieczna dieta wysokobiałkowa

Autor: Clark Charles, Clark Maureen

Rok: 2012

Format: 14.0x21.0cm

Stron: 336

ISBN: 9788377781579

„Pierwsza dieta, którą naprawdę polubisz”.
Daily Express
„Wszyscy słyszeliśmy, że Jennifer Lopez i Madonna odchudzają się za pomocą diety proteinowej. Dość trudno stosować ją bezpiecznie, ale dzięki rozsądnemu podejściu Charlesa Clarka nawet my, zwykli śmiertelnicy, możemy ją przeprowadzić”.
New Woman

Żeby schudnąć...
- nie potrzebujesz nadludzkiej siły woli ani mnóstwa wolnego czasu do przygotowywania skomplikowanych niskokalorycznych posiłków.
- nie musisz liczyć kalorii.

Przestrzegaj nowej diety wysokobiałkowej, opartej na badaniach medycznych, a wkrótce zaprogramujesz swoje ciało na spalanie tłuszczu bez uczucia głodu. Dieta charakteryzuje się niskim wskaźnikiem glikemicznym i nadaje się dla wszystkich, którzy lubią dobrze zjeść. Zastosuj ją, a...
* opanujesz apetyt.
* pozbędziesz się napadów głodu.
* będziesz jadać smaczne posiłki.
* uchronisz się przed chorobami serca i cukrzycą.

Profesor Charles Clark to uznany w świecie specjalista w zakresie dietetyki, diabetologii i leczenia jaskry. Po ukończeniu studiów został mianowany najmłodszym chirurgiem konsultantem w Wielkiej Brytanii, a także w Australii. Wykładał na uczelniach na całym świecie. W ostatnich latach skupiał się na badaniach dotyczących roli diety i stylu życia w zapobieganiu cukrzycy i chorobom serca oraz obniżaniu stężenia cholesterolu we krwi i odchudzaniu. Profesor Clark wraz ze swoją żoną Maureen opublikował kilka bestsellerów na temat diety i stylu życia.