Bądź młodsza za rok. Jak zachować zdrowie 50-latki na kolejne 30 lat i dłużej - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Bądź młodsza za rok. Jak zachować zdrowie 50-latki na kolejne 30 lat i dłużej

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Galaktyka

Tytuł: Bądź młodsza za rok. Jak zachować zdrowie 50-latki na kolejne 30 lat i dłużej

Autor: CHRIS CROWLEY, HENRY S. LODGE

Stron: 392

Oprawa: miękka

Rok: 2014

ISBN 978-83-7579-297-3

Obowiązkowa lektura dla wszystkich kobiet! Autorzy na podstawie najnowszej wiedzy o biologii człowieka przekonują, że przez kolejne 30 lat po menopauzie każda kobieta może zachować, a nawet poprawić zdrowie i kondycję. Aby odzyskać witalność zalecają ćwiczenia, właściwe odżywianie się i angażowanie się w związki z innymi. Holistyczne podejście dr Henrego S.Lodga – świetnego internisty i geriatry, połączone z doświadczeniem ponad 70 – letniego Chrisa Crowley’a dają pewność, że każda kobieta może i powinna  być szczęśliwa nie zależnie od upływu lat.

 

Każda z nas marzy, by zachować młodość. Jednak starzenie się jest naturalnym i nieuniknionym procesem, choć dzięki autorom tej książki – można je spowolnić, a nawet cofnąć! I wcale nie trzeba podpisywać paktu z diabłem ani decydować się na radykalne zabiegi czy wykańczające kuracje. Wystarczy wcielić w życie to, co większość z nas wie, ale rzadko stosuje. Ta książka pomoże ci zrobić pierwszy krok, a później wytrwać na ścieżce zdrowia, młodości i witalności. Pamiętaj, że dobra dieta, regularne ćwiczenia, lepsze nastawienie do siebie i świata to nie zadanie na kilka tygodni – to plan na całe życie. Warto podjąć wyzwanie.

Renata Ciemięga, dziennikarka magazynów Dobre Rady i Samo Zdrowie