Bądź kozakiem i dbaj o siebie - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Bądź kozakiem i dbaj o siebie

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Agora

Tytuł: Bądź kozakiem i dbaj o siebie

Autor: Kozakiewicz Władysław, Bąbol Damian

Wydanie: 1

Rok: 2015

Format: 16.5x23.5cm

Stron: 184

ISBN: 9788326822216

Możemy narzekać na pogodę i strzykanie w kościach. Ale możemy również wziąć się za siebie i czerpać z życia jak najwięcej. Ja wybieram drugą opcję. Owszem, nie jestem już pierwszej młodości, też mnie bolą stawy, czasem coś strzyknie w krzyżu. Mimo to jestem szczęśliwym człowiekiem. To dzięki regularnym ćwiczeniom, po których czuję się świetnie i rozpiera mnie energia. Wy także spróbujcie i poćwiczcie ze mną. Szybko się przekonacie, że takie codzienne czynności jak wstawanie z fotela, prasowanie, odkurzanie czy wyjście na zakupy będą czystą przyjemnością. Do zdrowia - gotowi - start!
Władysław Kozakiewicz

Damian Bąbol - wielbiciel sportu, zwłaszcza biegania. Redaktor serwisu PolskaBiega.pl, współpracownik Radia Złote Przeboje. Wcześniej pracował jako dziennikarz sportowy w redakcji „Gazety Wyborczej” w Łodzi i portalu Sport.pl. Jest autorem wielu reportaży.
„Bądź kozakiem i dbaj o siebie” to jego debiut książkowy.

Władysław Kozakiewicz - legenda polskiego sportu, jeden z najlepszych tyczkarzy świata, trener i menedżer.
W 1973 r. po raz pierwszy został mistrzem i rekordzistą Polski. W trakcie kariery był ośmiokrotnym rekordzistą kraju, siedmiokrotnym mistrzem Polski, dwukrotnym rekordzistą świata. Mistrz olimpijski z Moskwy w 1980 r., gdzie pobił rekord świata. W 1985 r. wyjechał do Niemiec. Tam prowadzi z żoną Anną Kozakiewicz klinikę rehabilitacyjną.