AutoCAD 2011 PL Pierwsze kroki - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

AutoCAD 2011 PL Pierwsze kroki

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Helion

Tytuł: AutoCAD 2011 PL Pierwsze kroki

Autor: Pikoń Andrzej

Rok: 2011

Format: 17.0x24.0cm

Stron: 256

ISBN: 9788324633463

AutoCAD od lat wyznacza standardy w dziedzinie oprogramowania CAD, a książka Andrzeja Pikonia stanowi pierwszą pozycję, po którą powinien sięgnąć każdy początkujący użytkownik środowiska firmy Autodesk. Dlaczego? Ponieważ znajdzie w niej wszystko, co niezbędne, aby szybko i bezboleśnie rozpocząć swoją własną przygodę z najpopularniejszym programem CAD na świecie oraz gruntownie poznać podstawy programu. To z kolei da mu szansę na dołączenie do grupy specjalistów najbardziej poszukiwanych na rynku pracy.

Jak każdą wielką przygodę, również tę trzeba jednak zaczynać z głową i odpowiednim przewodnikiem. Ogrom możliwości systemu AutoCAD może bowiem oszołomić niejedną osobę, a pokusa skorzystania z łatwych skrótów bywa przyczyną utrwalenia się złych nawyków. Książka ",AutoCAD 2011 PL. Pierwsze kroki", pewnie przeprowadzi początkującego użytkownika przez wszystkie mielizny, krok po kroku wprowadzając go w arkana sztuki projektowania wspomaganego komputerowo i przedstawiając najważniejsze zagadnienia w zrozumiały oraz klarowny sposób.

Zastosowana przez autora metoda prezentacji materiału sprawia, że nauka programu jest łatwa i szybka, a co ważniejsze -- bardzo praktyczna. Bez zbędnej teorii, za to przy użyciu konkretnych przykładów będziesz dzięki niej mógł zacząć tworzyć swoje pierwsze prawdziwe projekty i poznawać tajniki systemu AutoCAD 2011.

Najważniejsze cechy programu
Podstawy tworzenia rysunków
Układy współrzędnych
Sposoby przeglądania dokumentacji
Modyfikowanie obiektów
Narzędzia do rysowania precyzyjnego
Kreskowanie, linie i napisy
Wymiarowanie obiektów
Malarz formatów i menedżer właściwości
Korzystanie z warstw i bloków
Drukowanie projektów

Przekonaj się sam, dlaczego książki z cyklu ",AutoCAD. Pierwsze kroki", są standardem w procesie nauki projektowania z wykorzystaniem tego systemu.