AutoCAD 2008 Pierwsze kroki - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

AutoCAD 2008 Pierwsze kroki

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Helion

Tytuł: AutoCAD 2008 Pierwsze kroki

Autor: Pikoń Andrzej

Rok: 2008

Format: 16.8x23.7cm

Stron: 264

ISBN: 8324619763

Aplikacje służące do komputerowego wspomagania projektowania, oznaczane skrótem CAD, bardzo ułatwiają pracę projektantów. Na tym rynku od wielu lat standardy wyznacza flagowy produkt firmy Autodesk - program AutoCAD, zasłużenie cieszący się uznaniem użytkowników. Połączenie potężnych możliwości z łatwością obsługi czyni AutoCAD-a idealnym narzędziem dla projektanta. W każdej nowej wersji programu producent wprowadza nowe funkcje oraz udoskonala od dawna istniejące. Dodatkowe moduły, biblioteki i aplikacje sprawiają, że AutoCAD może być wykorzystywany przez przedstawicieli różnych branż.

Początkujący użytkownik AutoCAD-a może poczuć się przytłoczony ogromną liczbą narzędzi, poleceń i opcji. Jednak dzięki książce ",AutoCAD 2008. Pierwsze kroki", wszystkie jego wątpliwości zostaną rozwiane. Doskonały podręcznik przedstawiający najnowszą wersję tej aplikacji sprawi, że szybko poznasz podstawowe zagadnienia niezbędne do tego, aby rozpocząć pracę z AutoCAD-em. Przystępny język i rysunki ilustrujące działanie każdego omawianego narzędzia ułatwią Ci przyswojenie materiału. Czytając tę książkę, nie będziesz wgłębiać się w szczegóły, które na tym etapie poznawania programu nie będą Ci potrzebne, lecz natychmiast zaczniesz tworzyć własne projekty i poznawać możliwości AutoCAD-a.

Tworzenie nowego rysunku
Podstawowe obiekty
Układy współrzędnych
Sposoby oglądania rysunku
Korzystanie z systemu pomocy
Modyfikowanie obiektów
Cofanie nieudanych operacji
Narzędzia do rysowania precyzyjnego
Kreskowanie
Wymiarowanie obiektów
Malarz formatów i menedżer właściwości
Korzystanie z warstw i bloków
Drukowanie projektów

Przekonaj się sam, dlaczego książki z cyklu ",AutoCAD. Pierwsze kroki", są standardem w procesie nauki projektowania z wykorzystaniem AutoCAD-a.