Atlas procedur chirurgicznych krok po kroku. Chirurgia małych zwierząt - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Atlas procedur chirurgicznych krok po kroku. Chirurgia małych zwierząt

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Edra Urban & Partner
 • Stara Cena: 189,00 złCena: 168,21 zł
 • Ilość:
  imgDARMOWA DOSTAWA
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Atlas procedur chirurgicznych krok po kroku. Chirurgia małych zwierząt

  Autor: Rodríguez J.

  Wydanie: 1

  Rok: 2018

  Format: 21.0x27.5cm

  Stron: 320

  ISBN: 9788365835789

  Chirurgia jest dziedziną medycyny weterynaryjnej, której wykonywanie wymaga od chirurga przede wszystkim wiedzy teoretycznej z zakresu anatomii i fizjologii zwierząt oraz patofizjologii problemów, z którymi musi się zmierzyć, a także znajomości różnych technik chirurgicznych umożliwiających osiągniecie pożądanych rezultatów działań chirurgicznych. Jest to jednak przede wszystkim dziedzina, w której równie istotne są umiejętności praktyczne oraz doświadczenie chirurga, zebrane w czasie wielu godzin spędzonych na sali operacyjnej. O ile wiedza teoretyczna jest fundamentem, tak doświadczenie i umiejętności chirurga stanowią ornament jego działań.

  Książka „Chirurgia małych zwierząt. Techniki chirurgiczne. Atlas procedur chirurgicznych krok po kroku” to opracowanie, którego największą wartością jest właśnie ta praktyczna wiedza wynikająca z olbrzymiego doświadczenia Autorów, zaprezentowana na doskonałej jakości zdjęciach i filmach. Dzięki temu jest to bardzo przydatne narzędzie zarówno dla poczatkujących chirurgów, szukających wskazówek przy wykonywaniu – być może po raz pierwszy – najczęstszych zabiegów chirurgicznych, jak i dla tych bardziej doświadczonych, którzy chcą zweryfikować swój warsztat i skorygować ewentualne błędy, czy też planująwykonanie bardziej skomplikowanych operacji.

  Moim zdaniem, niniejsze opracowanie z pewnością będzie stanowiło nieocenioną pomoc zarówno dla tych poczatkujących, jak i zaawansowanych lekarzy weterynarii zajmujących się tą pasjonującą dziedziną medycyny weterynaryjnej.

  Prof. dr hab. n. wet. Marek Galanty