Atlas hematologiczny z elementami diagnostyki laboratoryjnej i hemostazy - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Atlas hematologiczny z elementami diagnostyki laboratoryjnej i hemostazy

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: PZWL
 • Stara Cena: 139,00 złCena: 112,59 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 6.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Atlas hematologiczny z elementami diagnostyki laboratoryjnej i hemostazy

  Autor: Kozłowska-Skrzypczak Maria, Czyż Anna, Wojtasińska Ewelina

  Wydanie: 1

  Rok: 2016

  Format: 16.5x23.5cm

  Stron: 488

  ISBN: 9788320051308

  Książka napisana przez praktyków i nauczycieli akademickich. Zawiera ogromny materiał ilustracyjny z zakresu laboratoryjnej diagnostyki hematologicznej oraz współczesnej hemostazy. Zdjęcia wykonano za pomocą mikroskopu z kamerą cyfrową, umożliwiającą rejestrowanie obrazu.

  Publikacja niezbędna w nauczaniu studentów, lekarzy i specjalizujących się diagnostów.

  Atlas zawiera ogromny materiał ilustracyjny ze współczesną wiedzą dotyczącą laboratoryjnej diagnostyki hematologicznej oraz współczesnej hemostazy.
   
  Obrazy komórek, przedstawienie zmian w ich morfologii oraz zilustrowanie zjawisk zaobserwowanych w rozmazach krwi i szpiku występujących w chorobach krwi było możliwe dzięki bogatemu archiwum preparatów hematologicznych, zbieranych i katalogowanych przez wiele lat. Zdjęcia wykonano za pomocą mikroskopu z kamerą cyfrową umożliwiającą rejestrowanie obrazu.
   
  Książka napisana przez specjalistów z laboratoryjnej hematologii i diagnostyki medycznej oraz hematologii i transplantologii klinicznej, jednocześnie praktyków oraz nauczycieli akademickich.
   
   
  Publikacja niezbędna w nauczaniu studentów uczelni medycznych, lekarzy i diagnostów specjalizujących się oraz innych osób aktywnych zawodowo różnych specjalizacji.