Atlas ginekologii plastycznej - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Atlas ginekologii plastycznej

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: PZWL
 • Cena: 260,26 zł
 • Ilość:
  imgDARMOWA DOSTAWA
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Atlas ginekologii plastycznej

  Autor: Barwijuk Andrzej

  Wydanie: 1

  Rok: 2017

  Format: 21.0x29.5cm

  Stron: 220

  ISBN: 9788320054521

  Zainteresowanie zabiegami z zakresu ginekologii plastycznej w Polsce, podobnie jak na całym świecie, systematycznie rośnie. Wraz z tym wzrostem pojawia się potrzeba ujednolicenia języka opisującego poszczególne procedury, jak również języka, jakim powinni się posługiwać pracownicy opieki zdrowotnej zaangażowani w ten skomplikowany proces diagnostyczno-terapeutyczny. Właściwe nazewnictwo oraz upowszechnienie słownictwa pośród zainteresowanych tematem pacjentek pozwoli na precyzyjne wyrażenie swoich oczekiwań dotyczących poprawy wyglądu oraz funkcji zewnętrznych i części wewnętrznych narządów płciowych.

  Oddajemy do rąk Czytelników pierwszy w Polsce atlas wybranych zabiegów z ginekologii plastycznej. Większość z nich została opublikowana w recenzowanych pismach medycznych, część – prezentowana na międzynarodowych kongresach w kraju i poza nim, a kilka to oparte o własne doświadczenie techniki autora atlasu.

  W książce znajdą Państwo około 300 oryginalnych, wykonanych ołówkiem rycin. Zachęcamy do wyjątkowej, unikatowej lektury dzieła.

  Tytuł z pewnością zainteresuje lekarz specjalistów ginekologów położników, ginekologów plastyków, chirurgów i lekarzy medycyny estetycznej oraz studentów medycyny.