Aria, do mnie! - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Aria, do mnie!

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Galaktyka
 • Stara Cena: 19,90 złCena: 11,94 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 6.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Aria, do mnie!

  Autor: Gałuszka Jacek

  Wydanie: 1

  Rok: 2013

  Format: 14.3x20.5cm

  Stron: 64

  ISBN: 9788389896957

  Dlaczego Twoja lodówka przykuwa uwagę psa skuteczniej niż Ty?
  Co zrobić, żeby pies przychodził, gdy go wołasz?


  Dzięki praktycznym radom zawartym w tej książeczce poznasz wiele metod uczenia przywołania
  i nauczysz swojego psa niezawodnego reagowania na Twoje polecenia. Dowiesz się, jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów, które powodują, że Twój ulubieniec ucieka, zamiast spokojnie podchodzić do Ciebie.
  Gdy twój pies będzie zawsze meldować się przy Tobie, gdy tylko go zawołasz, będzie bardziej bezpieczny, a Ty bardziej pewny swojego czworonożnego przyjaciela, wiedząc, że zawsze przybiegnie na polecenie „DO MNIE!”

  „Moj pies nie przychodzi na zawołanie”. To jeden z najczęstszych problemów wszystkich właścicieli psów. Niestety zwierzak trafia do nas bez „instrukcji obsługi”. Żeby uniknąć uczenia psa mało skutecznymi metodami prób i błędów, Jacek Gałuszka wyczerpująco i przystępnie wyjaśnia, co zrobić by pies przybiegał na zawołanie w każdych okolicznościach. Rady zawarte w tej książeczce trzeba nie tylko przeczytać, ale przede wszystkim stosować na co dzień. Rezultaty będą zależeć wyłącznie od naszej cierpliwości i konsekwencji. Ale jaką ulgę odczujemy, gdy będziemy mogli spokojnie odpiąć smycz, bez obawy, że następne pół godziny spędzimy na łapaniu psa.
  Maria Kuncewicz