Angielski w praktyce opiekuna osób starszych, chorych i niepełnosprawnych - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Angielski w praktyce opiekuna osób starszych, chorych i niepełnosprawnych

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: PZWL
 • Cena: 91,13 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Angielski w praktyce opiekuna osób starszych, chorych i niepełnosprawnych

  Autor: Anna Kierczak 

  Rok: 2014 

  Stron: 662 

  ISBN: 9788320047394 

  Wydanie: 1 

  Oprawa: miękka 

  Format: A5

  Książka-samouczek łączy w sobie cechy podręcznika szkolnego, rozmówek oraz słownika tematycznego. Zawiera zwroty, polecenia i pytania, które będą przydane w codziennej praktyce zawodowej opiekuna medycznego w porozumiewaniu się z pacjentem anglojęzycznym. Publikacja może być wykorzystana zarówno do nauczania języka pod kierunkiem nauczyciela, jak i do samodzielnej nauki.
  Układ książki pozwala na szybkie nawiązanie komunikacji językowej. Indeks najważniejszych wyrażeń i czynności ułatwia wyszukanie potrzebnych angielskich słów i wyrażeń, a podana w nawiasach uproszczona transkrypcja fonetyczna umożliwia naukę ich wymowy.
  Publikacja adresowana jest do osób kształcących się w zawodzie opiekuna medycznego oraz praktyków. Jest również napisana z myślą o wszystkich, którzy chcą podjąć pracę w krajach anglojęzycznych lub na co dzień, w życiu zawodowym, mają do czynienia z językiem angielskim z tej dziedziny i pragną usystematyzować oraz utrwalić dotychczas zdobytą wiedzę.