Anestezjologia Crash Course - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Anestezjologia Crash Course

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Edra Urban & Partner
 • Cena: 55,93 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Anestezjologia Crash Course

  Autor: M. Weinert

  Wydanie: II

  Redakcja: A.Kübler

  Stron: 189

  Rok : 2016

  format: 175 x 252

  Oprawa: broszurowa

  ISBN: 978-83-65373-47-2

   
  Książka przedstawia nie tylko anestezjologię kliniczną oraz intensywną terapię, ale także medycynę przypadków nagłych, leczenie bólu, a nawet wprowadzenie do medycyny paliatywnej. Jest to zakres wiedzy obejmujący szkolenie specjalistyczne w zakresie anestezjologii.
  Publikacja ta będzie przydatna dla studentów dzięki jasności i zwięzłości zawartych w niej treści. Powinna być też interesująca dla przedstawicieli innych specjalności, którzy chcą poznać aktualną problematykę anestezjologiczną. Będzie to na pewno publikacja cenna dla rezydentów z dziedziny anestezjologii i intensywnej terapii.
  Bardzo istotną zaletą tej książki jest przedstawienie wiedzy niezbędnej dla pełnego wykształcenia anestezjologicznego na podstawie klasycznego kanonu "czterech nóg współczesnej anestezjologii": znieczulenia, intensywnego leczenia, resuscytacji i leczenia bólu.
   
  Wydanie drugie tej publikacji zostało po 8 latach poddane gruntownej aktualizacji i powinno posłużyć jako podstawa wiedzy zarówno dla studentów, jak i dla lekarzy.

  Spis treści:
   
  Anestezjologia/znieczulenie 
  Intensywna terapia
  Medycyna ratunkowa
  Leczenie bólu
  Medycyna paliatywna