Android Flash Zaawansowane programowanie aplikacji mobilnych - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Android Flash Zaawansowane programowanie aplikacji mobilnych

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Helion
 • Stara Cena: 69,00 złCena: 40,91 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 7.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Android Flash Zaawansowane programowanie aplikacji mobilnych

  Autor: Chin Stephen, Iverson Dean, Campesato Oswald

  Rok: 2012

  Format: 16.5x24.0cm

  Stron: 368

  ISBN: 9788324639205

  Wejdź w świat tworzenia oprogramowania dla urządzeń mobilnych!

  Platforma Android z każdym dniem zdobywa tysiące kolejnych użytkowników. Andy Rubin - odpowiedzialny za nią w Google - pochwalił się aktywacją 700 tysięcy nowych urządzeń z tym systemem każdego dnia. Robi wrażenie? Pomyśl, jak wykorzystać ten rynek i stworzyć aplikację, która podbije serca użytkowników. Dzięki możliwości wykorzystania technologii Flash teraz jest to jeszcze łatwiejsze!

  ",Android Flash. Zaawansowane programowanie aplikacji mobilnych", to kompletny przewodnik po budowaniu skomplikowanych, zajmujących aplikacji dla Androida. Dzięki tej książce nauczysz się programować smartfony Android oraz tablety z wykorzystaniem najpopularniejszych frameworków służących do tworzenia bogatych aplikacji internetowych (RIA) dla Androida - Flash i Flex.

  Gdy wraz z autorami przejrzysz już zestaw narzędzi programistycznych Flasha, dowiesz się, jak dodawać multimedia, animacje i efekty specjalne do aplikacji. Zrozumiesz, jak działa optymalizowanie dla różnorodnych wyświetlaczy oraz jak wykorzystać dane wejściowe pochodzące z aparatu, GPS, mikrofonu i akcelerometru. Poznasz metody tworzenia certyfikatów podpisywania kodu oraz uzyskiwania jak najlepszej wydajności aplikacji. Zapoznasz się z dużą ilością praktycznego, dobrze skomentowanego kodu i zbudujesz trzy kompletne projekty: program do rysowania, odtwarzacz muzyczny Flash oraz aplikację AIR przechowującą informacje o stanach witryn w bazie danych SQLite.

  Sprawdź możliwości technologii Flash dla platformy Android.

  Korzystaj z usług geolokalizacyjnych
  Sprawdź położenie telefonu za pomocą wbudowanych sensorów
  Wykorzystaj narzędzia przeznaczone dla technologii Flash
  Opublikuj aplikację w Android Market!
  Twórz atrakcyjne aplikacje mobilne za pomocą Flasha, Fleksa i Androida!