Anatomia zwierząt do kolorowania. Aparat ruchu. Podręcznik dla studentów weterynarii - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Anatomia zwierząt do kolorowania. Aparat ruchu. Podręcznik dla studentów weterynarii

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Edra Urban & Partner
 • Cena: 69,28 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Anatomia zwierząt do kolorowania. Aparat ruchu. Podręcznik dla studentów weterynarii

  Autor: Purzyc Halina

  Wydanie: 1

  Rok: 2017

  Format: 21.5x27.5cm

  Stron: 416

  ISBN: 9788365625694

  Podręcznik Anatomia zwierząt do kolorowania. Aparat ruchu to nowoczesne oraz przyjazne opracowanie przeznaczone dla studentów medycyny weterynaryjnej. Składa się na niego pięć rozdziałów. Pierwszy zawiera wiadomości ogólne, natomiast kolejne – ujętą topograficznie anatomię szczegółową aparatu ruchu (kościec, połączenia, mięśnie) wraz z jego unerwieniem i unaczynieniem.

  Dużą zaletą tego podręcznika jest styl, w jakim został napisany, oraz odpowiadające treści rysunki, które można samemu pokolorować. Ułatwia to zrozumienie i przyswojenie trudnych zagadnień. Schematy oraz tabele w nim zawarte zostały przedstawione w sposób czytelny i przejrzysty, co pozwala łatwo opanować materiał. Zamieszczone opisy preparatów na końcach poszczególnych rozdziałów, niespotykane dotychczas w innych opracowaniach ? wypełniają istniejącą lukę.

  Podręcznik ten został napisany przez nauczyciela akademickiego i uwzględnia aktualne wymagania programowe oraz obowiązującą nomenklaturę anatomiczną w języku polskim i łacińskim.

  Jeśli jesteś studentem weterynarii i chcesz szybko, łatwo, skutecznie i bez frustracji przyswoić wiedzę z zakresu aparatu ruchu zwierząt – ten podręcznik jest przeznaczony dla Ciebie.

  Spis treści:

  Część ogólna 
  Szyja i tułów – szkielet osiowy
  Kończyna piersiowa
  Kończyna miedniczna 
  Głowa