Ale pyszne! Tata gotuje - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Ale pyszne! Tata gotuje

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Helion

Tytuł: Ale pyszne! Tata gotuje

Autor: Sloan Bob

Rok: 2009

Format: 18.0x23.0cm

Stron: 304

ISBN: 9788324614509

Wszystko, co każdy ojciec powinien wiedzieć o kuchni

Trening sprawnościowy z piekarnikiem, mikrofalówką, blenderem, mikserem i innymi tajemniczymi sprzętami
Witaminy, w których drzemie moc
Śniadania z jajem, do łóżka i na jednej nóżce
Kurczaki uciekające, smażone, pieczone i na zimno
Wielkie Grillowanie
Dania prawdziwie mistrzowskie

Uzbrojony w chochlę też możesz być męski!

",Nadzwyczajna książka kucharska. Sloan porusza wszystkie podstawowe kwestie, przedstawiając wspaniałe przepisy na dania, których jedzenie sprawia prawdziwą przyjemność. Gdybym miał tę książkę dwadzieścia lat temu, zaoszczędziłbym sobie mnóstwo frustracji w kuchni",
JIM HARRISON, ",ESQUIRE",

Pokaż w kuchni, kto tu rządzi

Wyobraź sobie następujący scenariusz - Twoja żona lub dziewczyna przez cały tydzień jest nieobecna, zbyt zajęta albo po prostu nie ma ochoty na gotowanie. Oświadcza: ",Teraz Ty zajmiesz się organizowaniem posiłków", albo ",Ciekawe, czy z Tobą nasze dzieci nie umarłyby z głodu?",. To wystarczy, by ambicja wzięła górę nad obawą przed patelnią. Pierwszego wieczoru coś zamawiasz - wraz z dziećmi siedzicie przed telewizorem, zajadacie pizzę i oglądacie Killera. Maluchy są wniebowzięte, ale Ty czujesz pewien niesmak. Wszakże powinieneś być w stanie coś samodzielnie przyrządzić! Przecież musi istnieć jakieś danie, które potrafiłbyś ugotować, danie, które mógłbyś zaserwować na obiad, nie licząc sałatki z tuńczykiem czy przystawki z mrożonki, coś, co uchroniłoby Twoją rodzinę przed ",śmieciowym jedzeniem",. Nic jednak nie przychodzi Ci do głowy.

Czy brzmi to znajomo? Widocznie nikt dotychczas nie napisał książki kucharskiej skierowanej właśnie do Ciebie! Pozostałe książki onieśmielają Cię albo pozostawiają zbyt wiele miejsca na domysły. Ich autorzy zakładają, że już wiesz, jak natłuścić patelnię, rozgrzać piekarnik czy oddzielić żółtko od białka.

Podejście przedstawione przez Boba Sloana w jego książce, podobnie jak jego kuchnia, jest bardzo proste i przystępne. Jednak zamieszczone tu informacje, choć przedstawiane w swobodnej formie, są treściwe, dzięki czemu niczego niepodejrzewający mężczyzna, który sądzi, że po prostu przygotowuje posiłek na szkolną imprezę swoich dzieci, zdobędzie cenną wiedzę.
Przepisy ze smaczkiem:

cztery podstawowe odmiany ziemniaków i osiem niezawodnych sposobów ich przyrządzania,
oficjalny mięsny bochen Taty,
najlepsze kanapki i drugie śniadania dla Twoich pociech,
romantyczna kolacja dla dwojga,
ciasta na słodko, słono oraz pyszne ciasteczka.

Nadszedł czas, byś porządnie nakarmił swoją rodzinę!
KSIĄŻKA NIE TYLKO DLA OJCÓW!