Akademia Sieci Cisco CCNA semestr 2 Routery i podstawy routingu + CD - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Akademia Sieci Cisco CCNA semestr 2 Routery i podstawy routingu + CD

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN

Tytuł: Akademia Sieci Cisco CCNA semestr 2 Routery i podstawy routingu + CD

Autor: Odom Wendell, McDonald Rick

Wydanie: 1

Rok: 2007

Format: 16.7x24.1cm

Stron: 524

ISBN: 9788301151157

Nowe wydanie oficjalnego podręcznika Akademii Sieci Cisco przeznaczonego na drugi semestr kursu CCNA v3.1.1. Autorzy napisali książkę całkiem na nowo, aby zapewnić świeże spojrzenie na kurs dostępny on-line w sieci. Publikacja obejmuje wszystkie tematy szkolenia uzupełnione o dodatkowe przykłady i przedstawia alternatywne podejście do niektórych zagadnień. Wszystko to ma pomóc w zrozumieniu tematyki związanej z pojęciami i technologiami sieci.

Nowe elementy książki pomagają w nauce w ramach tego kursu:

- Cele rozdziału – przegląd podstawowych pojęć zawartych w rozdziale, przedstawiony w postaci pytań.
- Ważne terminy – odwołania do uaktualnionej listy pojęć wprowadzanych w rozdziale ze wskazaniem ich definicji w tekście.
- Słownik terminów – nowy słownik pojęć liczący ponad 400 terminów.
- Sprawdzian nabytej wiedzy, pytania i odpowiedzi – na końcu rozdziału znajduje się zestaw pytań sprawdzających stopień opanowania poruszanej tematyki. Pytania podane są w postaci zgodnej z treścią kursu on-line. Na końcu książki umieszczone są odpowiedzi.
- Pytania i zadania problemowe – zestaw pytań i czynności do wykonania w postaci przypominającej złożone pytania wchodzące w skład egzaminów CCNA. W dodatku podano odpowiedzi na wszystkie pytania.
- Dodatkowe zadania praktyczne – dodatkowe opisy procesów i wzory opisujące praktyczne problemy z zakresu sieci są zgromadzone w dodatku C.


Ponadto w treści rozdziałów wyróżniono kolejne kroki wykonywanych działań, ćwiczenia wykonywane z użyciem programu Packet Tracer oraz odwołania do ćwiczeń laboratoryjnych.

Płyta CD-ROM dołączona do książki zawiera dodatkowe tematy związane z kursem, wizualną wersję ćwiczeń z książki oraz pełną wersję programu Packet Tracer v3.2. Materiały na płycie są w wersji oryginalnej – w języku angielskim.

Książka stanowi część serii podręczników do programu Akademii sieci Cisco związanej z kursami on-line przygotowanymi przez firmę Cisco.