ABC gotowania 2 - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

ABC gotowania 2

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Egmont
 • Stara Cena: 69,99 złCena: 57,67 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 6.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: ABC gotowania 2

  Autor: Marecka Marieta

  Wydanie: 1

  Rok: 2016

  Format: 20.0x26.0cm

  Stron: 368

  ISBN: 9788328117976

  Kolejna znakomita książka Mariety Mareckiej!
  Gdyby nie program „ABC gotowania” pewnie nie miałabym aż tyle odwagi, by napisać książkę, teraz już kolejną. Przyznam, że w pierwszej chwili tematyka programu nie do końca mi odpowiadała. Myślałam: Będę smażyć jajecznicę i robić mielone? Dziesięć odcinków i po temacie. Przygotowywanie kolejnych odcinków zmuszało mnie jednak do wymyślania coraz to nowych prostych dań, z produktów tanich i łatwo dostępnych. Zaczęłam odgrzebywać stare przepisy, wypytywać mamę, teściową i wszystkich innych, dzięki którym stawiałam pierwsze kroki w kuchni. Po pierwszym sezonie odzew ze strony widzów i wyniki oglądalności pokazały, że chodzi właśnie o to, by gotować dla ludzi, przesadnie nie udziwniając.
  Może dzięki tej książce ktoś zacznie gotować albo wprowadzi rewolucję w swoim dotychczasowym menu. Dzięki prostym pomysłom na dania życie będzie bardziej kolorowe.
  Marieta Marecka to autorka bloga wkuchnibezdubli.pl, felietonistka kilku gazet i portali, gospodyni programu „ABC gotowania” w Kuchni+ i autorka książki o tym samym tytule, niezwykle ciepło przyjętej przez czytelników.
  „ABC gotowania 2” to kontynuacja poprzedniej książki i jeszcze więcej pomysłów na pyszne, pożywne i proste w przygotowaniu dania dla całej rodziny!