33 czytanki o komunikacji, czyli jak być dobrym lekarzem i nie zwariować - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

33 czytanki o komunikacji, czyli jak być dobrym lekarzem i nie zwariować

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Medycyna Praktyczna
 • Stara Cena: 55,00 złCena: 49,00 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 7.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Autor: 33 czytanki o komunikacji, czyli jak być dobrym lekarzem i nie zwariować

  Tytuł: Tomasz Sobierajski

  Rok: 2015

  Wydawca: Medycyna Praktyczna

  Format: 168x240,

  Stron: 175

  Oprawa: twarda

  ISBN: 978-83-7430-437-5

  33 czytanki o komunikacji, czyli jak być dobrym lekarzem i nie zwariować to napisane z werwą, swadą, humorem i dystansem do otaczających nas problemów historie z codziennego życia lekarzy i pacjentów, pozwalające szerzej spojrzeć na kontekst komunikacji lekarz-pacjent. Autor, wczuwając się w stany i bolączki lekarzy, pokazuje, jak reagować w sytuacjach trudnych, konfliktowych, niejednoznacznych. Zmieniając perspektywę widzenia, dzięki znakomitej narracji sprawia, że to, co smutne, zaczynamy postrzegać jako wesołe, a to, co beznadziejne, staje się nagle możliwe do rozwiązania. Autor nie ukrywa swojej sympatii do lekarzy i szacunku do ich ciężkiej pracy, niejednokrotnie stając w ich obronie.
  Książka kierowana jest nie tylko dla lekarzy różnych specjalności, lecz także dla środowiska pielęgniarskiego, farmaceutów i studentów kierunków medycznych oraz dla tych wszystkich, którzy chcą spojrzeć na pracę lekarza z innej niż pozycja pacjenta perspektywy i zrozumieć to, że lekarz też jest człowiekiem.