13 rzeczy których nie robią silne psychicznie kobiety - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

13 rzeczy których nie robią silne psychicznie kobiety

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Galaktyka
 • Cena: 26,94 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: 13 rzeczy których nie robią silne psychicznie kobiety

  Autor: Amy Morin

  Stron: 320

  Oprawa: miękka

  Rok: 2019

  ISBN: 978-83-7579-719-0

  Emocjonalne, opiekuńcze i nastawione na budowanie relacji kobiety mogą być również silne psychicznie.
  Po osobistej tragedii Amy Morin napisała do siebie list o wszystkich złych nawykach, które nie pozwalały jej wyjść z depresji. W ten sposób powstała lista „13 rzeczy, których nie robią silni psychicznie ludzie”. Na tej podstawie autorka zaczęła doskonalić swój każdy dzień. Gdy opublikowała o tym artykuł, przeczytało go ponad 50 milionów osób. Gdy wydała pierwszą książkę, zwróciły się do niej z prośbą o wsparcie liczne kobiety, bo - jak pisze Amy - chociaż zasady dotyczące siły psychicznej są dla każdego takie same, niewątpliwie kobiety doświadczają innych nacisków społecznych niż mężczyźni. W rezultacie wpadamy w swoje własne, typowo kobiece złe przyzwyczajenia, od których jest wolna druga połowa ludzkości. Czytelniczko, ta książka ma ci pomóc rozwinąć skrzydła i stać się najlepszą wersją samej siebie.
  1. NIE PORÓWNUJ SIĘ Z INNYMI
  2. NIE STARAJ SIĘ BYĆ PERFEKCJONISTKĄ
  3. NIE STAWIAJ ZNAKU RÓWNOŚCI MIĘDZY BEZBRONNOŚCIĄ A SŁABOŚCIĄ
  4. NIE POZWÓL, BY ZWĄTPIENIE W SIEBIE POKRZYŻOWAŁO TWOJE PLANY
  5. NIE WAŁKUJ WSZYSTKIEGO W NIESKOŃCZONOŚĆ
  6. NIE UNIKAJ TRUDNYCH WYZWAŃ
  7. NIE BÓJ SIĘ ŁAMAĆ ZASAD
  8. NIE PONIŻAJ INNYCH, ŻEBY POPRAWIĆ SOBIE NASTRÓJ
  9. NIE DAWAJ SIĘ INNYM OGRANICZAĆ
  10. NIE OBWINIAJ SIĘ, GDY COŚ CI SIĘ NIE UDA
  11. NIE BÓJ SIĘ ODEZWAĆ
  12. NIE BÓJ SIĘ WYKREOWAĆ SIEBIE OD NOWA
  13. NIE BÓJ SIĘ SWOICH SUKCESÓW Wobec tej książki nie da się przejść obojętnie! Przenika naturę kobiecą na wskroś – pokazuje siłę kobiet i pułapki, w jakie wpadamy. Odsłania nasze słabości, opisuje myśli, które oplatają nas jak sieć, nie pozwalając na szczęście i spełnienie.
  Jeśli chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób twoje myśli, emocje i zachowania zmieniają widzenie świata i ludzi, to masz przed sobą najlepszy tekst, jaki ostatnio na ten temat przeczytałam! Nie ma tutaj iluzji sukcesu ani płytkich obietnic czy zaklęć, które miałyby wszystko zmienić. Jest doświadczenie mądrej kobiety i rzeczowe spojrzenie kobiety na kobietę. Widzisz ją codziennie w lustrze i próbujesz krytykować lub kontrolować. Daruj sobie! Po prostu przeczytaj tę książkę, puść do siebie oko i zacznij cieszyć się każdym dniem.
  PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA, mentorka, doradczyni biznesowa, mama
  Mam w życiu złotą zasadę, by odcinać się emocjonalnie od negatywnych sytuacji i ludzi. Nie przypuszczałam nawet, że podświadomie robię dla siebie najlepszą rzecz na świecie. A skąd o tym wiem? Z książki Amy Morin!
  To przełomowa pozycja, którą powinna przeczytać każda z nas. Jeśli potrzebujesz psychicznego turbodoładowania, wzmocnienia poczucia własnej wartości, nie chcesz się poddać medialnej obsesji na punkcie wiecznej młodości i pięknego wyglądu, a nade wszystko chciałabyś być szczęśliwą i spełnioną kobietą – to książka dla ciebie.
  MAŁGORZATA TINC, autorka bloga „Lady Margot”
  Jeśli wątpisz w swoje możliwości, zamartwiasz się rzeczami, na które nie masz wpływu, boisz się ruszyć z miejsca, a perfekcjonizm nie daje ci żyć – koniecznie przeczytaj tę książkę! To pełen nadziei i mądrości list do kobiet. Autorka zachęca nas do działania, udzielając rad, które nie są oderwane od rzeczywistości. Wyjaśnia, że pozbycie się złych przyzwyczajeń i budowanie zdrowych nawyków wymaga czasu i pracy. Jej wskazówki pomogą kobietom odkryć wewnętrzną moc i wzmocnić psychiczną siłę, dzięki czemu rozwiną skrzydła i będą cieszyć się życiem.
  W trakcie lektury przez cały czas towarzyszyło mi wrażenie, że Amy Morin pisze o mnie i dla mnie.
  ANITA JELEŃ, autorka bloga „Jelenka”